KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16427001
nr 1642 7001
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
Oljemålning, "Landskap". Signerad, olja på handgjort papper. Bildmått: 56x44,5 cm, oramad
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 september 2024
kl 19:27:55
16/9 14:15:55
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson